Willekeurig

Cuckmere Haven en Seven Sisters De Vuursche In de buurt van Huy Kleine Dommel Zicht op de Oude Maas Schirmeck – Struthof

Nu op Twitter

oeniqueoenique: Zo, op weg naar Coevorden, de laatste dag in Drente #pieterpad http://t.co/aCWMdLl8
16 minuten geleden
eahratheahrath: Laatste dag! Op naar Haren voor de start. Net bij het ontbijt twee #pieterpad beginners gesproken die ik vanmiddag tegemoet zal lopen.
16 minuten geleden
_leonieeexxx_leonieeexxx: Nog 1etappe vandaag van 15km en dan het hele pieterpad uitgelopen #500km
1 uur geleden

Google

Vollenhove – kruising N50 (Emmeloord)

Na de brug bij Vollenhove loop ik de Noord-Oostpolder in. Hier verwacht je alleen maar rechte saaie wegen, maar dat valt zeer mee. Na een stuk over de polderdijk ga ik in het Voorsterbos in. Dit bos is een van de oudste bossen van de Flevopolders, het is omstreeks 1940 aangelegd en het is ondertussen een fraai afwisselend bos geworden. Het gedeelte langs de Enservaart is een lange rechte streep van ongeveer 5 kilometer, door de begroeiing langs de weg en de doorkijkjes naar de huizen/boerderijen verveelt het niet. De akkerrand langs de Enservaart is door agrariërs opengesteld, zodat de route onverhard is en je geen last hebt van het verkeer. Mede hierdoor bestaat maar zeker 80% (ongeveer) van deze etappe uit onverharde wegen.

PC230060 PC230063 PC230065

  • Vlnr: Voorsterbos, zwerfkeien in het bos, troosteloze bushalte die aan vervanging/schoonmaak toe is…



Kijk ook eens naar:

  1. Kruising N50 (Emmeloord) – Swifterbant
  2. Giethoorn – Vollenhove
  3. Rondwandeling Abcoude: door de polder langs de Holendrecht, Waver en Winkel
  4. Steenwijk – Giethoorn
  5. Aalsmeer – Aarlanderveen