Willekeurig

Utrecht - Bunnik Molenbeersel (België) Rammegors Dijk van de Vlaardingervaart Grenspaal Schoonebeek Lunenburg

Nu op Twitter

omzwervingenomzwervingen: Wegens een kink in Dims spijsverteringskabel gaat het #Pieterpad vandaag in een heel rustig tempo tot Sittard. En dan terug naar huis. :-(
59 minuten geleden
oeniqueoenique: Zo, op weg naar Coevorden, de laatste dag in Drente #pieterpad http://t.co/aCWMdLl8
1 uur geleden
eahratheahrath: Laatste dag! Op naar Haren voor de start. Net bij het ontbijt twee #pieterpad beginners gesproken die ik vanmiddag tegemoet zal lopen.
1 uur geleden

Google

Zoetermeer – Hazerswoude

De wandeling om Zoetermeer blijft ook langs de Ringsloot erg mooi. Bij het meertje de Noord Aa gaat de route onverwacht via rietlanden en over knuppelpaden. In het natuurgebied De Wilck zijn enkele zwanen aan het broeden of hebben al jonkies. Eén zwaan vertikt het om ons er langs te laten, om de zwanen niet teveel te storen draaien we ons om en nemen vervolgens de hondenvariant. Langs deze variant staat één van de tunnelgebouwen van de nieuwe HSL-lijn.

P5200051 P5200057 P5200058 

  • Langs de Ringsloot (Zoetermeer)
  • Schapen op de grasdijk
  • De HSL-lijn is niet te zien in dit gedeelte van het groene hart, op enkele tunnelgebouwen na..



Kijk ook eens naar:

  1. Zoetermeer – Zoetermeer
  2. Delft – Zoetermeer
  3. Hazerswoude – Alphen aan den Rijn
  4. Benschop – IJsselstein
  5. De Groene Kathedraal